1. edycja Międzyszkolnych Igrzysk Liceów Ogólnokształcących.
Rywalizacja sportowa

Dnia 26 września 2018 roku odbyła 1. edycja MILO, igrzysk zorganizowanych przez sześć wiodących szkół ponadgimnazjalnych w Łodzi - Liceum Politechniki Łódzkiej, Liceum Uniwersytetu Łódzkiego, Liceum nr 12, Liceum nr 31, Liceum nr 1 oraz nasze 21 Liceum im. B. Prusa.
Sekcja sportowa rozpoczęła się o godzinie 10:15, gdzie po krótkim przywitaniu oraz rozgrzewce, do wody wyskoczyli reprezentanci wszystkich szkół, pokonując dystans 25 metrów rozpoczynając tym samym sztafetę pływacką. Następna konkurencja była dodatkowo utrudniona przez piłki, które trzeba było na końcu trasy wrzucić do kosza, a następnie dostarczyć następnemu koledze z drużyny.
W tych zawodach zajęliśmy kolejno 5. i 3. miejsce.
Następnie rozpoczęto grę w siatkówkę. Drużyny zostały podzielone - na jednym boisku grała grupa A, a na drugim grupa B. Po zaciekłych bojach zawody zwyciężyła reprezentacja 21 LO! Wygrywając w ostatecznym porachunku z 1 LO 2:0 w setach.
W międzyczasie ruszyły gry i zabawy. Było wiele konkurencji i w każdej z nich zajmowaliśmy miejsca na podium.
Nie mogło się to wszystko odbyć bez wspaniałej widowni 21 LO, która dopingowała naszych reprezentantów w każdej dziedzinie sportu. Mam nadzieję, że spotkamy się tam także za rok!
Opisała Weronika Czwońda, klasa 1a.

Inauguracja MILO
Rywalizacja językowa