Drodzy Absolwenci XXI LO w Łodzi!

Już za pięć miesięcy będziemy mieli okazję spotkać się na Zjeździe Absolwentów XXI LO. Czas przypomnieć sobie to wszystko, co łączyło nas przed laty: klasa, ulubiony nauczyciel, wspólna ławka, bal studniówkowy i wspólny polonez, a może wagary? Perspektywa spotkania po latach swoich pięknych koleżanek i przystojnych kolegów oraz odwiedzenia szkolnych murów może przyprawić niejednego Absolwenta o zawrót głowy. Warto podjąć jednak to wyzwanie, choć od ostatniego dzwonka i matury mogło upłynąć już sporo lat.

Przygotowania do zjazdu trwają i nabierają prędkości. Na stronie szkoły umieszczony został formularz rejestracyjny, który informuje o planowanych atrakcjach w dniach 17 – 18 czerwca 2016 roku. Jeśli będą problemy z rejestracją proszę telefonować do szkoły lub zgłosić się osobiście, wyjaśniając z czym są trudności

Na prośbę Państwa o zorganizowanie balu nie mogę w tym momencie zareagować pozytywnie. Nie wiem, jak duża grupa osób zechce uczestniczyć w godzinach wieczornych i nocnych w takiej imprezie. Proponuję ustalić to we własnym zakresie, albo dopiero po 30.04.2016 r., uczynimy to wspólnie, gdy zawiąże się z Państwa udziałem komitet ds. organizacji takiego balu. Trzeba będzie wówczas ponieść dodatkowe koszty, rezerwując lokal.

Dziękuję bardzo wszystkim tym, którzy odpowiedzieli na poprzedni list i napisali o sobie krótką informację, a także tym, co napisali wspomnienia ze szkolnych lat. Gorące podziękowania składam także wszystkim telefonującym i piszącym do mnie Absolwentom. Wasze rady i propozycje są bezcenne i dlatego chętnie z nich korzystam.

Wierzę, że nie zawiedziecie!

Następny zjazd absolwentów prawdopodobnie dopiero za 10 lat!

Pozdrawiam wszystkich i życzę radości oraz szczęścia w Nowym Roku 2016.

Wasza szkolna koleżanka,
dyrektor XXI LO im. B. Prusa w Łodzi