Sukcesy uczniów w r.sz. 2016/17

Julia Jacukowicz z klasy IId została laureatką III miejsca XLI Olimpiady Artystycznej w sekcji historii sztuki.

Maria Krempińska z klasy IIId została finalistką XLI Olimpiady Artystycznej.

Jakub Gałka z klasy IId został finalistą Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.

Jakub Gałka z klasy IId został finalistą I Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej.

Marek Kaczmarczyk z klasy IIa został finalistą Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.

Marek Kaczmarczyk z klasy IIa został finalistą XXVII Olimpiady Teologii Katolickiej.

Weronika Sałata z klasy IId uzyskała tytuł finalistki XLVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

Julia Bieniek z klasy Ic zastała finalistką 40. Olimpiady Języka Niemieckiego.

Maryla Ciszewska z klasy 2c zastała finalistką zawodów okręgowych 43. Olimpiady Geograficznej.

Jakub Kopeć z klasy Id, Julia Zawierucha z klasy IIe, Jagoda Zawierucha z klasy IId, Jeremi Borowiec z klasy IId zostali laureatami konkursu Młodzież w Parlamencie Europejskim.

Anna Bujakowska z klasy 3d zastała finalistką etapu wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych.

Anna Malara i Lidia Domańska z klasy 2e uzyskały wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym.

Marta Pązik z klasy 1d zajęła 3 miejsce w konkursie plastycznym XXI Festiwalu Ekspresji Twórców Amatorów FETA w Łodzi.

Istvan Vizvary z klasy 2b zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK.

Julia Socha z klasy Ie zajęła I miejsce ex aequo w IV międzynarodowym konkursie literackim "Młodzież pisze wiersze" Berlin 2016, w kategorii wiersz autorski w języku polskim nadesłany przez młodzież mieszkającą w Polsce.

Oktawia Caban z klasy IIId otrzymała wyróżnienie w XVI Łódzkim Festiwalu Bibliotek Szkolnych.

Marcin Sputowski 3b, Jakub Sobieszczyk 3b, Zofia Kifer 3e, Justyna Malinowska 3e, Daria Pietrasiak 3e zostali finalistami konkursu "Matematyka-Moja Pasja".

Zespół Artystyczny XXI LO zajął 3 miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek.

Uczniowie klas pierwszych wzięli udział w XXI Festiwalu Ekspresji Twórców Amatorów, gdzie zajęli III miejsce w konkursie teatralnym.
Grupa naszych artystów to: Julia Kącka, Martyna Szymańska, Agata Podbielska, Justyna Dróżdż, Patrycja Barańska z klasy Id i Kacper Papierski z klasy Ie.

Osiągnięcia sportowe naszych uczniów w roku szkolnym 2016/17 – reprezentacje

Sztafeta - biegi przełajowe dziewcząt (IV m-ce w Mistrzostwach Łodzi):
Magda Antoszkiewicz, Karolina Derlatka, Małgorzata Duda Julia Jarosik, Karolona Knycharska, Marta Kosior, Zuzanna Kurylonek, Agnieszka Proga, Alina Sieroń, Katarzyna Skrzypek, Dominika Wiecha.

Sztafeta pływacka dziewcząt – etap łódzki (II m-ce):
Jagóra Natalia, Kieszek Natalia, Kłos Karolina, Knychalska Karolina, Kowalska Dominika, Młynarska Ola, Plichowicz Ola, Rembarz Ola, Sieroń Alina, Sieroń Maja, Socha Julia, Stępora Patrycja, Wieczorek Ania, Żaczek Klaudia.

Sztafeta pływacka dziewcząt – etap wojewódzki (IV m-ce):
Jagóra Natalia, Kieszek Natalia, Kłos Karolina, Knychalska Karolina, Kowalska Dominika, Młynarska Ola, Plichowicz Ola, Rembarz Ola, Sieroń Alina, Sieroń Maja, Socha Julia, Stępora Patrycja, Wieczorek Ania, Żaczek Klaudia.

Tenis stołowy dziewcząt (IV m-ce w Mistrzostwach Łodzi):
Julia Dulas, Daria Walczak, Karolina Żułcińska.

Tenis stołowy chłopców (V m-ce w Mistrzostwach Łodzi):
Michał Wysocki, Krzysztof Figwer, Robert Jastrzębski.

Konkurs wiedzy o sporcie (IV m-ce w Mistrzostwach Łodzi):
Jan Pęczak, Jakub Balcerski, Zofia Nyka, Karolina Derlatka.

XIII Mistrzostwa Polski szkół ponadgimnazjalnych im.B.Prusa w piłce siatkowej mieszanej (I m-ce)

Skład drużyny: Justyna Iskrzyńska, Marta Cywińska, Justyna Malinowska, Karolina Kuklińska, Lena Gryz, Maciej Sputowski , Juliusz Wojciechowski, Paweł Kubicki, Jan Franasik, Jakub Adamus,


E-dziennik

Zastępstwa klasy zwalniane

Plan lekcji plan lekcji

Prawo szkolne statut

Skład SU samorzad uczniowski

SU na Facebooku samorzad uczniowski

Do pobrania do pobrania

BIP bip