Sukcesy uczniów w r.sz. 2017/18

Marek Kaczmarczyk z klasy IIIa został laureatem Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.

Paweł Kubicki z klasy IIIc został finalistą Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.

Ewa Al-Nachef z klasy IIa zastała finalistką ogólnopolskiego konkursu "Z poprawną polszczyzną na co dzień".

Małgorzata Krawczyk z klasy IIIa zakwalifikowała się do etapu centralnego Olimpiady Artystycznej w sekcji muzyki.

Osiągnięcia sportowe naszych uczniów w roku szkolnym 2017/18 – reprezentacje

Srebrny medal w Mistrzostwach Łodzi - sztafeta pływacka dziewcząt: Dominika Kowalska, Natalia Kieszek, Karolina Knychalska, Wiktoria Jaszczyk, Julia Sławińska, Klaudia Żaczek.

Brązowy medal w Mistrzostwach Łodzi - siatkówka chłopców: Wiktor Polak, Sebastian Garstka, Paweł Kubicki, Jan Łyszkowicz, Jan Pęczak, Szymon Kurciński, Krzysztof Figwer, Kacper Papierski, Michał Syguła, Mikołaj Zatorski, Jakub Grell.

II m-ce w XIV Mistrzostwach Polski Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bolesława Prusa: Wiktor Polak, Sebastian Garstka, Paweł Kubicki, Julia Filipowska, Agnieszka Witasik, Jaga Wygoda, Karolina Derlatka, Szymon Kurciński, Julia Gocek, Jan Pęczak, Julia Ciesielska, Jan Łyszkowicz.

IV m-ce w Mistrzostwach Łodzi Szkól Ponadgimnazjalnych - tenis stołowy chłopców