Strona XXI L.O. w Łodzi


Sukcesy uczniów w r.sz. 2017/18

Maciej Walter, klasa IIa, został laureatem XLVIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Marek Kaczmarczyk, z klasy IIIa, został laureatem V miejsca XIII Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny Krąg"

Marek Kaczmarczyk, z klasy IIIa, został laureatem III miejsca 59. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.

Lena Gryz, klasa IIa, została finalistką XLVIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Kamil Rosiński, z klasy IId, został finalistą III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej.

Szymon Kurciński, z klasy IIe, został finalistą XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Julia Cieślewicz, klasa IIIa, została finalistką XLVIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Małgorzata Krawczyk, z klasy IIIa, została finalistką z wyróżnieniem XLII Olimpiady Artystycznej - sekcja historia muzyki.

Marek Kaczmarczyk, z klasy IIIa, został finalistą ogólnopolskiej 27. Olimpiady Teologii Katolickiej.

Paweł Kubicki, z klasy IIIc, został finalistą Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.

Jakub Gałka, z klasy IIId, został finalistą III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej.

Ewa Al-Nachef, z klasy IIa, zastała finalistką Ogólnopolskiego Konkursu "Z poprawną polszczyzną na co dzień".

Kamila Pietrzak, z klasy IIc, została laureatką VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie".

Małgorzata Krawczyk, z klasy IIIa, zwyciężyła w konkursie Staż w Kulturze (Filharmonia Narodowa).

Jakub Barcelski, z kl. IIIa, zwyciężył w II edycji konkursu im. Wojciecha Słodkowskiego.

Igor Kędzierski, z klasy IIIa, zdobył główną wygraną w konkursie "Awangarda w procesie". XXIV Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych.

Igor Kędzierski, z klasy IIIa, został finalistą Konkursu na spot Legendarnej Kultury z okazji 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Igor Kędzierski, z klasy IIIa, uzyskał wyróżnienie za dramat groteskowy "Rzeczka Lakmusowa" w IX Ogólnopolskim Konkursie na Sztukę Teatralną i Scenariusz Filmowy "Nie tylko na scenę".

Wiktor Dereszewski, z klasy Ib, zdobył III miejsce w Konkursie "Dwa Srebrne Ekrany".

Sonia Kabiesz, z klasy Ib, zdobyła I miejsce w Turnieju Tańca Nowoczesnego All Star Eudezet Weekend.

Jakub Maciak, z klasy Ib, zdobył I miejsce w Konkursie "Eudezet all star".

Jan Szukalski, z klasy Ib, zdobył wyróżnienie w Konkursie "Kangur Matematyczny" w roku 2018.

Emil Wilmański, z klasy Ib, zdobył wyróżnienie w Konkursie "Kangur Matematyczny" w roku 2018.



Osiągnięcia sportowe naszych uczniów w roku szkolnym 2017/18 – reprezentacje

Srebrny medal w Mistrzostwach Łodzi - sztafeta pływacka dziewcząt: Dominika Kowalska, Natalia Kieszek, Karolina Knychalska, Wiktoria Jaszczyk, Julia Sławińska, Klaudia Żaczek.

Brązowy medal w Mistrzostwach Łodzi - siatkówka chłopców: Wiktor Polak, Sebastian Garstka, Paweł Kubicki, Jan Łyszkowicz, Jan Pęczak, Szymon Kurciński, Krzysztof Figwer, Kacper Papierski, Michał Syguła, Mikołaj Zatorski, Jakub Grell.

II m-ce w XIV Mistrzostwach Polski Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bolesława Prusa: Wiktor Polak, Sebastian Garstka, Paweł Kubicki, Julia Filipowska, Agnieszka Witasik, Jaga Wygoda, Karolina Derlatka, Szymon Kurciński, Julia Gocek, Jan Pęczak, Julia Ciesielska, Jan Łyszkowicz.

IV m-ce w Mistrzostwach Łodzi Szkól Ponadgimnazjalnych - tenis stołowy chłopców

Konkurs Wiedzy o Sporcie - I miejsce Jakub Balcerski, II miejsce Jan Pęczak,
Drużynowo II miejsce - Jan Pęczak, Jakub Balcerski, Karolina Derlatka, Agnieszka Witasik

II m-ce w Turnieju Siatkówi w ramach projektu Niepodległa - Paweł Kubicki, Wiktor Polak, Szymon Kurciński, Michał Syguła, Krzysztof Figwer, Jadwiga Wygoda, Julia Filipowska, Lena Gryz, Jan Pęczak

Międzyszkolny konkurs tańca "Roztańczony Prus"
Solo - I m-ce Karolina Marczak, II m-ce - Monika Turkowska,
Duety - I m-ce Aleksandra Drabik, Jakub Maciak

Marek Kaczmarczyk, z klasy IIIa, otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrów



E-dziennik

Prawo szkolne statut

Skład SU samorzad uczniowski

SU na Facebooku samorzad uczniowski

Do pobrania do pobrania

BIP bip

Informacje Administratora
Danych Osobowych