Osiągnięcia uczniów XXI LO
2014/2015
RozwińOlimpiady
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Magdalena Krysiak laureatka |
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | mgr K. Józefczyk | Gabriela Cąber finalistka |
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | mgr M. Oleksik |
Kacper Kolęda laureat |
Olimpiada Artystyczna Historia Sztuki |
|
Maja Michalak laureatka |
Olimpiada Artystyczna Historia Sztuki |
|
Aleksandra Wilk finalistka |
Olimpiada Artystyczna Historia Sztuki |
|
Marta Szewczyńska finalistka z wyróżnieniem |
Olimpiada Artystyczna Historia Muzyki |
mgr A. Jawis-Polanowska |
Łukasz Łukszo finalista |
Olimpiada Wiedzy o Polsce i świecie współczesnym | mgr P. Sowiński |
Krzysztof Ruciński finalista |
Olimpiada Wiedzy o Polsce i świecie współczesnym | mgr P. Sowiński |
Karolina Ozga finalistka |
XXV Olimpiada Teologii Katolickiej w Łomży | ks. Jacek Tyluś |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach ogólnopolskich i wojewódzkich:
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Katarzyna Skrzypek Wojciech Jankowski |
Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawna polszczyzną na co dzień" | mgr M. Oleksik |
Aleksandra Wnuk Anna Ignaczak Monika Kaczmarek |
VII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologicznej | mgr U. Olejniczak |
Zofia Kifer Marta Brewer Milena Miechowicz |
X Konkurs Języka Angielskiego "Motive" | mgr K. Wlazło |
Patrycja Gręda | XII Konkurs "Matematyczna Piramida" | mgr H. Ejzert |
Aleksandra Czerska Paweł Pietrzak |
"Kangur Matematyczny" | n-le matematyki |
Zwiń
2013/2014
RozwińOlimpiady
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Jędrzej Jander laureat |
XL Olimpiada Historyczna | mgr P. Sowiński | Maja Michalak finalistka |
XXXVIII Olimpiada Artystyczna Historia Sztuki |
mgr K. Józefczyk mgr E. Wiśnioch |
Kacper Kolęda finalista |
XLV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | mgr M. Oleksik | Łukasz Łukszo finalista |
Olimpiada Wiedzy o Polsce i świecie współczesnym | mgr P. Sowiński |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach ogólnopolskich i wojewódzkich:
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Gabriela Cąber Tomasz Dębski |
Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawna polszczyzną na co dzień" | mgr M. Oleksik |
Piotr Budzyński | Festiwal Ekspresji twórców Amatorów FETA | mgr M. Oleksik |
Piotr Budzyński | VIII Ogólnopolski Przegląd Twórczości Poetyckiej im. J. Kaczmarskiego | mgr M. Oleksik |
Dominika Komisarczyk Marta Janiszewska Anna Ignaczak Michał Federowicz |
VI Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologicznej | mgr U. Olejniczak |
Alicja Partyka Olga Kiełbasa Pola Łuczywek Magorzata Kiełbasa |
Vena – sztafeta 4*100m dziewcząt | mgr M. Toruniewska |
Joanna Lubczyńska Maja Dzioba Arkadiusz Jakubowski |
Konkurs Wiedzy o Korupcji | mgr K. Bilski |
Krzysztof Ruciński | Młodzieżowy Parlament Europejski | mgr K. Bilski mgr K. Wlazło |
Pietrzak Paweł | XI Konkurs "Matematyczna Piramida" | mgr H. Ejzert |
Pietrzak Paweł Norbert Banaś |
Kangur Matematyczny | n-le matematyki |
Szymon Woziński | Matematyka-moja pasja | mgr J. Kowalewski |
Alicja Stepaniak Magdalena Adamczewska Grzegorz Drąg Tomasz Dębski Milena Miechowicz Martyna Tomczak |
IX Konkurs Języka Angielskiego "Motive" | n-le angielskiego |
Iga Trocka | XII Łódzki Festiwal Piosenki Francuskiej | mgr B. Dankowska |
Zwiń
2012/2013
RozwińOlimpiady
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Ewelina Krawczyk finalistka |
XLIV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | mgr K. Józefczyk | Grzegorz Drąg finalista |
XLIV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | dr. M. Górecki | Tomasz Sierant finalista |
XXXVII Olimpiada Artystyczna | mgr A. Jawis-Polanowska |
Krzysztof Woźniak laureat |
XXIII Olimpiada Teologii Katolickiej | ks. L. Kaczor | Weronika Kolmaga laureatka |
XXIII Olimpiada Teologii Katolickiej | ks. dr. W. Kujawin |
Patrycja Niewiadomska laureatka |
XXIII Olimpiada Teologii Katolickiej | ks. dr. W. Kujawin | Joanna Królikowska finalistka |
XXIII Olimpiada Teologii Katolickiej | ks. dr. W. Kujawin |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach ogólnopolskich i wojewódzkich:
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Tomasz Dębski Olga Winkiel Adrian Gieroń |
Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawna polszczyzną na co dzień" | mgr M. Oleksik |
Justyna Socha Karolina Wróbel |
Turniej Teatrów Jednego Aktora | dr. M. Górecki |
Piotr Budzyński | VII Ogólnopolski Przegląd Twórczości Poetyckiej im. J. Kaczmarskiego | mgr M. Oleksik |
Marta Janiszewska Edyta Stodołkiewicz |
V Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologicznej | mgr U. Olejniczak |
Aleksandra Bilińska | IV Ogólnopolski Konkurs Małych Form Dokumentalnych | mgr B. Dankowska |
Karolina Łopusińska Olga Wesołowska |
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego "Deutchfreund" | mgr M.Ochocki |
Szymon Woziński Olga Nabiałczyk Przemysław Kret |
X Konkurs "Matematyczna Piramida" | n-le matematyki |
Kamil Tomczak Damian Śmiechowicz |
XIII Konkurs Konsumencki | mgr M. Zaradzka-Cisek |
Marcelina Ryfa Magdalena Adamczewska |
VIII Konkurs Języka Angielskiego "Motive" | mgr W. Laskowski |
Damian Kaczmarczyk | Konkurs geograficzny "Znaszli swój kraj" | mgr P. Płoszka |
Karolina Brykowska Alicja Jaśkiewicz Grzegorz Bilinski |
Konkurs z Chemii Organicznej | mgr J. Leszczyńska |
Małgorzata Kobus | Konkurs Wokalny "Miłosna Nuta" | mgr B. Dankowska |
Aleksandra Szafarz Małgorzata Hubluk |
XI Łódzki Festiwal Piosenki Francuskiej | mgr B. Dankowska |
Nadia Grzelak Zuzanna Segrecka Marta Abucewicz Katarzyna Baronowska Aleksandra Chruściska Tatewik Burchart Julia Mąkosza Elisa Marques Marcelina Ryfa Dominika Majchrzak Anita Olszak |
Ruch i Muzyka – Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych | mgr A. Krzynowek |
Zwiń
2011/2012
RozwińOlimpiady
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Agnieszka Walczak laureatka |
XXXVI Olimpiada Języka Angielskiego | mgr W. Laskowski |
Kajetan Stobiecki laureat |
XXXVIII OLimpiada Historyczna | mgr P. Sowiński |
Krzysztof Stasiak laureat |
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | mgr K. Józefczyk |
Michał Nita finalista |
XXXVIII OLimpiada Historyczna | mgr P. Sowiński |
Weronika Kolmaga finalistka |
XXII Olimpiada Teologii Katolickiej | ks. dr. W. Kujawin |
Liliana Pomykalska finalistka |
XXXVI Olimpiada Artystyczna | |
Piotr Kolczyński finalista |
XXXVI Olimpiada Artystyczna |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach ogólnopolskich i wojewódzkich:
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Tomasz Dębski | Ogólnopolski Konkurs Językoznawczy | mgr M. Oleksik |
Małgorzata Pawlak | XII Konkurs konsumencki | mgr E. Nurkiewicz |
Katarzyna Mietlińska | IV Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologicznej | mgr U. Olejniczak |
Weronika Sikorska | Konkurs literacki "Z Białą Fabryką w Tle" | mgr M. Oleksik |
Alicja Jaśkiewicz Anita Iwaniak Tomasz Dębski Maja Kempa Anna królikowska |
VII Konkurs Języka Angielskiego "Motive" | n-le j.angielskiego |
Aleksandra Maciejczyk Weronika Sikorska |
VII Konkurs Języka Angielskiego "Motive", kategoria ‘videoclip’ | mgr K. Wlazło mgr A.Seider |
Alicja Cent | IX Konkurs "Matematyczna Piramida" | mgr K. Rynkowski |
Ewelina Krawczyk | VIII Spotkania Młodych Badaczy "W poszukiwaniu praw fizyki" | mgr S. Nawrocki |
Małgorzata Mejsner | X Łodzki Festiwal Piosenki Francuskiej | mgr B. Dankowska |
Aleksandra Trawczyńska Weronika Sikorska Alicja Kolasa |
Młodzież w Budowaniu Tożsamości Europejskiej | mgr A. Bator |
Zwiń
2010/2011
RozwińOlimpiady
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Magdalena Kolczyńska laureatka |
Olimpiada Artystyczna (sekcja plastyki) |
|
Iga Jurowska finalistka |
Olimpiada Artystyczna (sekcja plastyki) |
|
Magdalena Matusiak finalistka |
Olimpiada Artystyczna (sekcja plastyki) |
|
Ewa Karolewska finalistka |
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | mgr K.Józefczyk |
Agnieszka Walczak finalistka |
Olimpiada Języka Angielskiego | mgr I.Michalak |
Bartosz Kołodziej finalista |
Olimpiada wiedzy o regionie i przedsiębiorczości. | mgr E.Nurkiewicz |
Karolina Baranowska finalistka |
XXI Olimpiada Teologii Katolickiej | ks. Jacek Tyluś |
Klaudia Pawlak finalistka |
XXI Olimpiada Teologii Katolickiej | ks. Jacek Tyluś |
Magdalena Kolczyńska Paweł Stępiński uczestnicy etapu centralego |
Olimpiada Historyczna | |
Maciej Karczemski uczestnik etapu centralego |
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym | mgr M.Zaradzka-Cisek |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach ogólnopolskich i wojewódzkich:
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Marcin Czajkowski Marcin Klos Michał Bogusławski Wojciech Walczak |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" 2011 | mgr J.Kowalewski |
Aneta Bara Olga Cendrowska Anna Zasiadczyk |
"Z poprawną polszczyzną na co dzień" | |
Weronika Sikorska – wyróżnienie | Konkurs Literacki na bajkę "Dzieci Dzieciom" | |
Artur Czarnowski – wyróżnienie | Konkurs Fizyczny "Eureka" | |
Filip Bielecki - wyróżnienie | Konkurs Chemiczny "Alchemik" | |
Aleksandra Opinc - wyróżnienie | Konkurs z Chemii Nieorganicznej | |
Kamil Błaszczyk - wyróżnienie | Konkurs z Chemii Organicznej | |
Jarosław Pypeć – laureat | Konkurs konsumencki |
Zwiń
2009/2010
RozwińOlimpiady
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Witold Pawelski - laureat (III miejsce) |
Olimpiada Historyczna | mgr P.Sowiński |
Magdalena Kolczyńska - finalistka | Olimpiada Języka Polskiego | mgr K.Józefczyk |
Aleksandra Kamińska - finalistka | Olimpiada Języka Polskiego | mgr K.Józefczyk |
Eryk Szczepański - finalista | Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka | mgr M.Zaradzka-Cisek mgr K.Bilski |
Monika Michalak - finalistka | Olimpiada Języka Rosyjskiego | mgr J.Bąk |
Kamil Pudłowski - finalista | Olimpiada wiedzy o regionie i przedsiębiorczości. | mgr E.Nurkiewicz |
Rafał Stręk - finalista | Olimpiada wiedzy o regionie i przedsiębiorczości. | mgr E.Nurkiewicz |
Michał Bereza (1 wyróżnienie) |
Olimpiada artystyczna (sekcja muzyki) | |
Maciej Leśniewski (12 wyróżnienie) |
Olimpiada artystyczna (sekcja plastyki) |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach ogólnopolskich i wojewódzkich:
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Zbigniew Mudza Krzysztof Mroziński Maciej Jaworski |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" 2010 | mgr J.Kowalewski |
Aneta Bara - finalistka | "Z poprawną polszczyzną na co dzień" | mgr M.Oleksik |
Aleksandra Kopcińska - wyróżnienie | Konkurs "Narysuj mi Chopina" | |
Andrzej Jabłoński - laureat | Konkurs na esej o miejscu zamieszkania jako przestrzeni między przeszłością a przyszłością | |
Klaudia Pawlak - wyróżnienie | V Konkurs "Fizyczne ścieżki" | mgr S.Nawrocki |
Natalia Nowacka - finalistka | Konkurs zoologiczny | |
Gabriela Klimecka - wyróżnienie | Konkurs konsumencki |
Zwiń
2008/2009
RozwińOlimpiady
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Łukasz Sokołowski - laureat | Olimpiada Biologiczna | mgr Ilona Majewska |
Piotr Drelich - laureat | Olimpiada Chemiczna | mgr Elżbieta Żeberkiewicz |
Anna Fras - finalistka | Olimpiada Chemiczna | mgr Elżbieta Żeberkiewicz |
Agnieszka Dąbek | Olimpiada artystyczna (sekcja plastyki) |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach ogólnopolskich i wojewódzkich:
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Zbigniew Mudza Bartosz Jóźwiak Michał Mucha |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" 2009 | mgr J.Kowalewski |
Eryk Szczepański - laureat | Konkurs "Znaszli swój kraj" |
Zwiń
2007/2008
RozwińOlimpiady
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Agata Wachowska - finalistka | Olimpiada Języka Angielskiego | mgr W.Laskowski |
Anna Fras - finalistka | Olimpiada Chemiczna | mgr E.Żeberkiewicz |
Mariusz Sieńczewski - finalista | Olimpiada Historyczna | mgr P.Sowiński |
Wojciech Goździewicz - finalista | Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości | mgr E.Nurkiewicz |
Maria Ebner - finalistka | Olimpiada Filozoficzna | mgr K.Józefczyk |
Martyna Zientalska Marlena Kubiak Kamila Szczygieł - etap diecezjalny |
Olimpiada Wiedzy Biblijnej Civitas Cristiana | ks L. Kaczor ks. J. Tyluś |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach ogólnopolskich i wojewódzkich:
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Zbigniew Mudza Sebastian Rykowski Przemysław Kurowski Michał Mucha Bartek Jóźwiak Łukasz Piecek |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" | mgr K.Rynkowski mgr H.Ejzert mgr J.Kowalewski |
Adam Heit Zbigniew Mudza |
Wojewódzki Konkurs "Matematyczna Piramida" | mgr H.Ejzert mgr J.Kowalewski |
Martyna Zientalska Marlena Kurzak Kamila Szczygieł |
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej | ks L. Kaczor ks. J. Tyluś |
Łukasz Sokołowski Marta Jaworska |
Wojewódzki Konkurs z Chemii Organicznej | mgr E.Żeberkiewicz |
Paulina Biesaga- laureatka Sebastian Rykowski- wyróżnienie Maciej Włodarczyk Zbigniew Mudza Patrycja Denel Agata Pawlak |
Wojewódzki Konkurs z Chemii Nieorganicznej i Ogólnej | mgr E.Żeberkiewicz mgr D.Kalinowska |
Paulina Biesaga | Konkurs na najlepszego chemika wśród uczniów klas I | mgr E.Żeberkiewicz |
Łukasz Sokołowski | Konkurs na najlepszego chemika wśród uczniów klas II | mgr E.Żeberkiewicz |
Martyna Łogin Paulina Grabarz |
Wojewódzki Konkurs Mitologiczny | mgr E.Wiśnioch-Zielińska |
Nina Radzyńska - wyróżnienie | Konkurs "Losy Polaków na Wschodzie po 17 września - Spotkanie z Sybirakami" | mgr B.Baranowska |
Paulina Kotynia - I miejsce | Regionalny Konkurs Literacki "Moje ulubione miejsce w Łodzi i regionie" | mgr K.Józefczyk |
Natalia Kosecka Agnieszka Wasilewska -wyróżnienie |
Wojewódzki Konkurs Motive | mgr A.Bator mgr W.Laskowski |
Łukasz Sokołowski - II miejsce | Wojewódzki Konkurs Zoologiczny | mgr I.Ośkiewicz |
Grzegorz Lis - wyróżnienie | Ogólnopolski Konkurs na pracę "Fizyka a Ekologia" | mgr M.Szymańska |
Dominika Rydz - zdobyła Grand Prix | Międzynarodowy festiwal "Tańczące Eurydyki 2007" | mgr B.Dankowska |
Zwiń
2006/2007
RozwińOlimpiady
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Maria Guzowska | finalistka Olimpiady Języka Angielskiego | mgr Wojciech Laskowski |
Małgorzata Bernacka | udział w etapie okręgowym Olimpiady Języka Niemieckiego | mgr Katarzyna Bednarek |
Karolina Sęk | udział w etapie centralnym Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej | mgr Małgorzata Zaradzka-Cisek |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach ogólnopolskich i wojewódzkich:
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Przemysław Kurowski | laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur | mgr Krzysztof Rynkowski |
Agata Dziwińska | laureatka wojewódzkiego konkursu z Chemii Organicznej | mgr Elżbieta Żeberkiewicz |
Piotr Drelich Patryk Gaj |
laureaci wojewódzkiego konkursu z Chemii Nieorganicznej i Ogólnej | mgr Elżbieta Żeberkiewicz |
Anna Fras | wyróżnienie w wojewódzkim konkursie z Chemii Nieorganicznej i Ogólnej | mgr Elżbieta Żeberkiewicz |
Łukasz Bocheński | wyróżnienie w wojewódzkim konkursie Wiedzy Konsumenckiej | mgr Emilia Nurkiewicz |
Łukasz Bocheński | III miejsce w wojewódzkim konkursie Mitologicznym | mgr Ewa Wiśnioch-Zielińska |
Marta Łukaszewicz | laureatka wojewódzkiego konkursu: "UE w moim obiektywie" | mgr Małgorzata Zaradzka-Cisek |
Karolina Sęk | wyróżnienie w wojewódzkim konkursie: "UE w moim obiektywie" | mgr Małgorzata Zaradzka-Cisek |
Agata Wachowska | I miejsce w wojewódzkim konkursie Motive | mgr Wojciech Laskowski |
Aleksandra Sylurska | finalistka w wojewódzkim konkursie Motive | mgr Wojciech Laskowski |
Agnieszka Kędzierska | II miejsce w wojewódzkim konkursie PPOŻ | mgr Wojciech Krysiak |
Zwiń
2005/2006
RozwińLaureaci olimpiad
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Natalia Wojciechowska | Olimpiada literatury i języka polskiego | mgr Katarzyna Józefczyk |
Udział w etapie wojewódzkim olimpiady
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Małgorzata Kępka Piotr Chojnacki Marta Wasiak |
Olimpiada języka angielskiego | mgr Katarzyna Wiącek mgr Wojciech Laskowski |
Emil Bielski Małgorzata Pawłowska |
Olimpiada języka niemieckiego | mgr Małgorzata Kaźmierczak mgr Marek Ochocki |
Maciej Ciesielski Mateusz Midura Robert Trzaskowski Krzysztof Maglarski |
Olimpiada historyczna | mgr Piotr Sowiński mgr Barbara Baranowska |
Konrad Zdziebłowski Karolina Sęk |
Olimpiada wiedzy o UE | mgr Małgorzata Zaradzka |
Alina Grzegorzewska Magdalena Misiak Maria Kamińska |
Olimpiada teologii katolickiej | ks. dr Włodzimierz Kujawin |
Joanna KaĽmierczak | Olimpiada filozoficzna | mgr Dariusz Chętkowski |
Joanna Staniszczyk | Olimpiada biologiczna | mgr Adam Kajzer |
Konrad Zdziebłowski Krzysztof Jaglarski |
Olimpiada wiedzy o Polsce i świecie współczesnym | mgr Małgorzata Zaradzka |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach ogólnopolskich i wojewódzkich:
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Iwo Malinowski Tomasz Ciereszko Krzysztof WoĽnicki Adam Łutkowski |
Ogólnopolski Konkurs SIG (Szkolny Indeks Giełdowy) |
mgr Małgorzata Zaradzka |
Anna Sekuła (II miejsce) Marcin Matusiak (IV miejsce) Magdalenia Jeziorska (V miejsce) Marcin Matusiak (I miejsce-konkurs bankowy) |
V Wojewódzki Konkurs Wiedzy Konsumenckiej | mgr Małgorzata Zaradzka |
Mateusz Bielecki laureat I miejsca Marcin Czekała wyróżnienie |
VIII Wojewódzki Konkurs Chemii Organicznej | mgr Elżbieta Żeberkiewicz |
Agata Dziewińska laureatka I miejsca Jakub Kołodziejczak wyróżnienie |
IV Wojewódzki Konkurs Chemii Nieorganicznej i Ogólnej | mgr Elżbieta Żeberkiewicz |
Agata Dziewińska laureatka Anna Malinowska finalistka Łukasz Bocheński finalista Adam Szafrański finalista |
VII Konkurs Mitologiczny | mgr Ewa Wiśnioch |
Joanna Jezierna laureatka II stopnia |
Konkurs matematyczny dla uczniów klas I "Liczby i procenty" | mgr Hanna Ejzert |
Agnieszka Kędzierska II miejsce |
Wojewódzki Konkurs Pożarniczy | mgr Wojciech Krysiak |
Martyna Rojek wyróżnienie |
Wojewódzki Konkurs Poetycki: "Na skrzydłach poezji" | mgr Jadwiga Kolanek-Kraul |
Joanna Rybus laureatka I miejsca |
Konkurs poetycki "Od Kochanowskiego do Szymborskiej" | |
wyróżnienia zdobyli: Maciej Wściubiak Marcin Szustak Tomasz Smutek Maria Guzewska Łukasz Bocheński Angela Cichoń Agata Wachowska Joanna Budner Adam Pirek Jacek Frankowski Konrad ¦wierblewski Damian Morawski Michał Klimczak Marta Stawicka Justyna Adamczyk Kamil Matuśkiewicz Radosław Kurowski Eryk Kotys Jakub Konka Katarzyna Olczyk |
Konkurs matematyczny KANGUR 2005 | mgr Hanna Ejzert mgr Krzysztof Rynkowski mgr Jacek Kowalewski |
Zwiń
2004/2005
RozwińFinaliści olimpiad
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Tomasz Czekaj | XX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | mgr Ilona Ośkiewicz-Majewska |
Filip Koziński | XXXIV Olimpiada Biologiczna - etap okręgowy |
mgr Ilona Ośkiewicz-Majewska |
Piotr Obiedziński | XV Olimpiada Teologii Katolickiej, Ełk 2005 | ks. dr Włodzimierz Kujawin |
Joanna Wegner | XXXI Olimpiada Historyczna - etap okręgowy |
mgr Jan Smejda |
Robert Trzaskowski | ||
Agata Pawlak | mgr Barbara Baranowska |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach ogólnopolskich i wojewódzkich:
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Michał Maj | Łacina i Greka we współczesnych terminach naukowych i technicznych | mgr Ewa Wiśniach |
Konrad Buczkowski Marcin Matusiak |
V Konkurs z Wiedzy Konsumenckiej | mgr Małgorzata Zaradzka |
Bartłomiej Gryńdzia Tomasz Walczak |
||
Konrad Głąbała | VIII Konkurs z Chemii Organicznej | mgr Elżbieta Żeberkiewicz |
Mateusz Bielecki | III Konkurs z Chemii Nieorganicznej i Ogólnej | mgr Elżbieta Żeberkiewicz |
Barbara Kuchowicz | Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko - Planeta" | mgr Ilona Ośkiewicz-Majewska |
Natalia Zawadzka | XVII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Filmie - Gdańsk 2004/05 | |
Adam Gniazdowski Joanna Wegner |
Konkurs Historyczny: "Polska Piastowska" zorg. pod patronatem wojewody podlaskiego oraz Prezydenta Miasta Białegostoku | mgr Barbara Baranowska |
Aleksandra Ptaszek | I. Ogólnołódzki Konkurs: "Moje ulubione miejsca w Łodzi" | mgr Jadwiga Kolanek-Kraul |
Radosław Kurowski | Konkurs Matematyczny: "Kangur" | mgr Krzysztof Rynkowski |
Łukasz Łukowski | Konkurs matematyczny dla uczniów klas I-szych Liceum Ogólnokształcącego: "Liczby i procenty" | mgr Krzysztof Rynkowski |
Justyna Adamczyk | Konkurs matematyczny dla uczniów klas II-ich Liceum Ogólnokształcącego: "Funkcje i Figury" | mgr Krzysztof Rynkowski |
Mateusz Midura | Dyktando Języka AngielskiegoWSHE SPELLBOUND ROUND 2005 zorg. przez Filologię Angielską WSHE w Łodzi | |
Małgorzata Kępka | Międzyszkolny Konkurs Sentencji Łacińskich - Angielskich - Polskich | |
Maryla Nowak Martyna Kowalska |
IV Międzyszkolny Konkurs Języka Francuskiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych | mgr Beata Dankowska |
Jakub Tarantowicz Mateusz Dudziński |
III Konkurs: "Dawne Ziemie Rzeczypospolitej" | mgr Piotr Sowiński |
Monika Stasiak | Konkurs Wiedzy o Tatrach: "Tatry - Góry niezwykłe" | mgr Piotr Sowiński |
Uczniowie klasy II F | Ogólnopolski Konkurs Filmowy: "Pręgi" | mgr Anna Ciołek |
Drużyna XXI LO | Zawody Drużyn Ratowniczych PCK | mgr Wojciech Krysiak |
Drużyna XXI LO | Wojewódzki Konkurs Pożarniczy | mgr Wojciech Krysiak |
Osiągnięcia sportowe
Kto? |
W czym? |
---|---|
Marta Lewkowska wicemistrzyni Polski |
Mistrzostwa Europy w karate - kumite |
Dominika Jędrzejczak wicemistrzyni Europy |
|
Joanna Budner (Ib) i Jan Mościcki I miejsce w klasie junior - pary taneczne |
Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Figurowym |
Zwiń
2003/2004
RozwińLaureaci olimpiad
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Adam Gniazdowski | XXX Olimpiada Historyczna | mgr Barbara Baranowska |
Piotr Gogolewski | XXX Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna | mgr Piotr Płoszka |
Finaliści olimpiad
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Irmina Bendkowska | Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | mgr Jadwiga Kolanek |
Jan Pajor | XXX Olimpiada Historyczna - etap centralny | mgr Jan Smejda |
Agata Pawlak | VIII edycja Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej | mgr Małgorzata Zaradzka |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach ogólnopolskich i wojewódzkich:
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Radosław Lont | Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej | ks. Szewczyk ks. Kaczor ks. Kujawin |
Tomasz Kośmider | ||
Bartosz Bogdański | ||
Anna Grzyb | Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta" |
mgr Ilona Ośkiewicz |
Katarzyna Rudnicka | ||
Radosław Kurowski | Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" | mgr Grażyna Kalińska |
Eryk Kotys | ||
Adam Pirek | ||
Damian Morawski | ||
Robert Trzaskowski | mgr Hanna Ejzert | |
Piotr Szczepocki | Wojewódzki Konkurs Matematyczny "Funkcje i Figury" | mgr Grażyna Kalińska |
Maciej Ciesielski | Wojewódzki konkurs "Wschodnie ziemie dawnej Rzeczypospolitej" | mgr Piotr Sowiński |
Jakub Tarantowicz | ||
Kamil Koziński | IX Wojewódzki Konkurs Zoologiczny | mgr Ilona Ośkiewicz |
Zofia Bereza | XIII Wojewódzki Konkurs Ortograficzny | mgr Anna Ciołek |
Bartłomej Gryndzia | Wojewódzki Konkurs Wiedzy Konsumenckiej | mgr Grażyna Kalińska |
Agata Pawlak | VII Konkurs z Chemii Organicznej | mgr Elżbieta Żeberkiewicz |
Kamil Koziński | ||
Konrad Głąbała | II Konkurs z Chemii Nieorganicznej i Ogólnej | mgr Elżbieta Żeberkiewicz |
Drużyna XXI LO w Łodzi | Ogólnopolskie Zawody Drużyn Ratowniczo-Sanitarnych - - II miejsce |
mgr Wojciech Krysiak |
Szkolny teatr ChatTeatr | Wojewódzkie Konfrontacje Teatralne - - I miejsce |
mgr Katarzyna Józefczyk |
Zwiń
2002/2003
RozwińLaureaci olimpiad
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Julia Waszczykowska | XXXIV Olimpiada Języka Rosyjskiego | mgr Janusz Bąk |
Bogusz Bomanowski |
Finaliści olimpiad
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Marcin Uramowski | XXV Olimpiada Języka Niemieckiego | mgr Marek Ochocki |
Zuzanna Kaczmarska | Olimpiada Chemiczna | mgr Elżbieta Żeberkiewcz |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach wojewódzkich:
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Sylwia Smarzewska | Konkurs Mitologiczny | mgr Ewa Wiśnioch |
Karolina Kuszyńska | ||
Piotr Lankiewicz | ||
Wojciech Gasiński | Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Republice Austrii | mgr Marek Ochocki mgr Małgorzata Kaźmierczak |
Agata Pawlak | ||
Agata Pawlak | Konkurs Matematyczny dla uczniów klas pierwszych "Liczby i procenty" |
mgr Elżbieta Sawczuk |
Piotr Szczepocki | ||
Anna Skubała | Konkurs na szkolną recenzję teatralną | mgr Jadwiga Kolanek |
Marta Gayczak | Ogólnołódzki Konkurs literacko- plastyczny "Moja pocztówka do Europy" |
mgr Stanisława Mordal |
Aleksandra Oczeretko | Ogólnołódzki Konkurs poświęcony Julianowi Tuwimowi | mgr Anna Ciołek |
Bartosz Bogdański | Ogólnołódzki Konkurs "Fizyka a ekologia" | mgr Stanisław Nawrocki |
Tomasz Kośmider |
2001/2002
RozwińFinaliści olimpiad
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Anna Kobus | Olimpiada Języka Niemieckiego | mgr Małgorzata Kaźmierczak |
Barbara Lach | Olimpiada Historyczna | mgr Barbara Baranowska |
Maria Stelmaszczyk | Olimpiada Artystyczna - sekcja plastyki | mgr Dariusz Chętkowski |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach ogólnopolskich
<Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Igor Banaszczyk | VI Konkurs Wiedzy Biblijnej | ks. Włodzimierz Kujawin ks. Leszek Kaczor |
Rafał Feliga | ||
Wojciech Gasiński |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach wojewódzkich:
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Zuzanna Kaczmarska laureatka |
V Konkurs Chemii Organicznej | mgr Elżbieta Żeberkiewicz |
Joanna Białas | ||
Kamila Jagiełło | ||
Maria Krawiec | XXIX Konkurs Jezyka Łacińskiego | mgr Ewa Wiśnioch |
Karolina Kuszyńska | ||
Wiktor Marzec | Konkurs "Transport w Łodzi" | mgr Piotr Płoszka |
Michał Grelewski | ||
Wiktor Marzec | Konkurs na pracę o zagadnieniu dotyczącym danych statystycznych | mgr Piotr Płoszka |
Michał Grelewski |
2000/2001
RozwińFinaliści olimpiad
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Joanna Miłkowska | XXXI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | mgr Stanisława Mordal |
Błażej Błażejewski | ||
Adam Lewicki | I Olimpiada Historyczna
"Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku" |
mgr Grażyna Kalińska |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach ogólnopolskich
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Anna Kobus | VII Konkurs na Pracę "Fizyka a ekologia" | mgr Magdalena Kłos |
Katarzyna Grzelakowska |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach wojewódzkich:
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Anna Skubała | Konkurs na Szkolną Recenzję Teatralną | mgr Jadwiga Kolanek |
Katarzyna Santy | Konkurs Geograficzny "Znaszli ten kraj" | mgr Piotr Płoszka |
Zuzanna Kaczmarska | IV Konkurs Chemii Organicznej | mgr Elżbieta Żeberkiewicz |
Joanna Michalak | Konkurs na Referat o Unii Europejskiej | |
Drużyna XXI LO | Konkurs Ekologiczny | |
Klasa I E | Konkurs "¦ladami polsko-niemieckiej kultury w Łodzi" |
1999/2000
RozwińFinaliści olimpiad
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Kamila Szczepańska | XXVI Olimpiada Historyczna | mgr Barbara Baranowska |
Szymon Szadkowski | XLVI Olimpiada Chemiczna | mgr Elżbieta Żeberkiewicz |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach ogólnopolskich
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Joanna Jaszczyn | Konkurs "Europa w szkole - prawa człowieka i ja" - laureat | mgr Stanisława Mordal |
Kamila Szczepanska | Konkurs "Europa w szkole - prawa człowieka i ja" - finalista | mgr Stanisława Mordal |
Witold Ptak | Konkurs Geograficzny "Znaszli ten kraj" - laureat | mgr Piotr Płoszka |
Jacek Matuszewski | Konkurs Geograficzny "Znaszli ten kraj" - laureat | mgr P. Płoszka |
Bartosz Bartosiewicz | Konkurs Geograficzny "Znaszli ten kraj" - laureat | mgr Piotr Płoszka |
Szymon Szadkowski | Konkurs Chemiczny - laureat | mgr Elżbieta Żeberkiewicz |
1998/1999
RozwińFinaliści olimpiad
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Witold Ptak | XXV Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna | mgr P. Płoszka |
Szymon Szadkowski | XLV Olimpiada Chemiczna | mgr E. Żeberkiewicz |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach ogólnopolskich
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Izabela Gorzeń | Konkurs Fizyczny - wyróżnienie II stopnia | mgr J. Błaszczyk |
Anna Śniecikowska | Konkurs Fizyczny - wyróżnienie II stopnia | mgr J. Błaszczyk |
Joanna Jaszczyn | Konkurs "Europa w szkole - prawa człowieka i ja" - wyróżnienie | mgr S. Mordal |
Marta Ławniczak | Konkurs "Europa w szkole - prawa człowieka i ja" - wyróżnienie | mgr A. Ciołek |
Szymon Szadkowski | Konkurs Chemiczny - finalista | mgr E. Żeberkiewicz |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach wojewódzkich:
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Dorota Baran | Konkurs Wiedzy o AIDS - laureatka | |
Marcin Gumola | XXXVII Konkurs J. Łacińskiego - III miejsce | mgr E. Wiśnioch |
Sebastian Marzjan | XXXVII Konkurs J. Łacińskiego - finalista | mgr E. Wiśnioch |
Marianna Jędrzejczyk | Konkurs Ortograficzny - I miejsce | |
Andrzej Koczewski | Konkurs Chemiczny dla klas I-ych - laureat | mgr E. Żeberkiewicz |
Jerzy Gaszewski | Konkurs Chemii Organicznej | mgr J. Górska |
1997/1998
RozwińFinaliści olimpiad
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Michał Kaszubski | XXII Olimpiada J. Angielskiego | mgr W. Laskowski |
Witold Ptak | XXIV Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna | mgr P. Płoszka |
Anna Drejaż | XLIV Olimpiada Chemiczna | mgr E. Żeberkiewicz |
Szymon Szadkowski | XLIV Olimpiada Chemiczna | mgr E. Żeberkiewicz |
Michał Rostkowski | XLIV Olimpiada Chemiczna | mgr E. Żeberkiewicz |
Michał Wołodźko | XXXIX Olimpiada Wiedzy o Polsce i ¦wiecie Współczesnym | mgr B. Baranowska |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach ogólnopolskich
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Joanna Jaszczyn | Konkurs "Zrozumieć świat" - wyróżnienie | mgr S. Mordal |
Kamila Szczepańska | Konkurs "Zrozumieć świat" - wyróżnienie | mgr S. Mordal |
Elżbieta Szal | Konkurs Fizyczny - laureat | mgr S. Nawrocki, mgr M. Kłos |
Piotr Halimoniuk | Konkurs Fizyczny - laureat | |
Renata Brzezińska | Konkurs Fizyczny - wyróżnienie | mgr M. Kłos |
M. ¦miechura | Konkurs Fizyczny - wyróżnienie | mgr M. Kłos |
Anna Zawiasa | Konkurs Fizyczny - wyróżnienie | mgr M. Kłos |
J. Kotecka | Konkurs Fizyczny - wyróżnienie | mgr M. Kłos |
M. Stawiana | Konkurs Fizyczny - wyróżnienie | mgr M. Kłos |
Szymon Szadkowski | Konkurs Chemiczny - laureat | mgr E. Żeberkiewicz |
Drużyna XXI L.O. im. B. Prusa | Konkurs Chemiczny - laureaci III m-ca | mgr E. Żeberkiewicz |
Anna Drejarz | Konkurs Chemiczny - laureat | mgr E. Żeberkiewicz |
Michał Rostkowski | Konkurs Chemiczny - laureat | mgr E. Żeberkiewicz |
Agnieszka Lęcznar | Konkurs JeĽdziecki - III m-ce | |
M. Michiewicz | Konkurs na pracę "Fizyka a ekologia" - laureat | mgr M. Kłos, mgr S. Nawrocki |
Kamila Kasprzak | Konkurs na pracę "Fizyka a ekologia" - laureat | |
T. Dutkowski | Konkurs na pracę "Fizyka a ekologia" - laureat | |
Michał Deja | Konkurs na pracę "Fizyka a ekologia" - laureat | |
Henryk Górski | Konkurs "Young Electronics Arts'97" w Poznaniu - wyróżnienie |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach wojewódzkich:
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Katarzyna Hałaczkiewicz | Konkurs Mitologiczny - finalistka | mgr E. Wiśnioch |
Marcin Gumola | XXXVI Konkurs j. Łacińskiego - finalista | mgr E. Wiśnioch |
Sebastian Marzjan | XXXVI Konkurs j. Łacińskiego - finalista | mgr E. Wiśnioch |
Jacek Matuszewski | Konkurs Geograficzny - laureat | mgr P. Płoszka |
Jakub Stępień | Konkurs Geograficzny - laureat | mgr P. Płoszka |
Bartosz Bartosiewicz | Konkurs Geograficzny - laureat | mgr P. Płoszka |
Łukasz Albrecht | Konkurs Chemiczny - II miejsce |
1996/1997
RozwińFinaliści olimpiad
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Anna Drejaż | XLII Olimpiada Chemiczna | mgr E. Żeberkiewicz |
Michał WoĽniak | XLII Olimpiada Chemiczna | mgr E. Żeberkiewicz |
Anna Rotecka | XXI Olimpiada Artystyczna | mgr K. Józefczyk |
Aleksandra Marciniak | XI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | mgr G. Adler-Pszczółkowska |
Laureat olimpiady
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Michał Kaszubski | XXI Olimpiada Jęz.Angielskiego - XVIII miejsce | mgr W. Laskowski |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach ogólnopolskich
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Urszula Kołodziejczyk | Fizyka a ekologia - laureat | mgr K. Kozubska |
Agnieszka Hillebrand | Fizyka a ekologia - laureat | mgr K. Kozubska |
Anna Drejarz | Konkurs Chemiczny - laureat | mgr E. Żeberkiewicz |
Szymon Szadkowski | Konkurs Chemiczny - laureat | mgr E. Żeberkiewicz |
J. Stempień | Konkurs Fizyczny - wyróżnienie II stopnia | mgr M. Kłos |
A. Fryczka | Konkurs Fizyczny - wyróżnienie II stopnia | mgr M. Kłos |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach wojewódzkich:
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Mateusz Sidor i jego grupa teatralna | Łódzkie Konfrontacje Teatralne - Grand Prix | mgr K. Józefczyk |
Anna Drejaż | I Konkurs Chemii Organicznej - laureatka | mgr E. Żeberkiewicz |
Michał Rostkowski | I Konkurs Chemii Organicznej - laureat | mgr E. Żeberkiewicz |
Szymon Szadkowski | I Konkurs Chemii Organicznej - laureat | mgr E. Żeberkiewicz |
1995/1996
RozwińLaureat olimpiady
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Michał WoĽniak | XLII Olimpiada Chemiczna - XVII miejsce | mgr E. Żeberkiewicz |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach ogólnopolskich
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Katarzyna Patoleta | Konkurs Fizyczny - wyróżnienie II stopnia | |
Dorota Kowalska | Konkurs Fizyczny - wyróżnienie II stopnia | |
M. Pluta | Konkurs Poetycki "Kacze pióro" | mgr K. Józefczyk |
Paulina Kłos | Konkurs Poetycki "Kacze pióro" | mgr K. Józefczyk |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach wojewódzkich
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Mateusz Sidor | XIV Łódzkie Konfrontacje Teatralne - wyróżnienie dla twórczej osobowości reżyserskiej | mgr K. Józefczyk |
Drużyna Chłopców | Mistrzostwa Makroregionu Łódzkiego w piłce siatkowej | mgr A.Idczak |
Olga Maroszek | Konkursf Fotograficzny "ŁódĽ w obiektywie" - wyróżnienie | |
Edyta Romanowska | Konkurs Matematyczny - IV miejsce | mgr A.Kozłowska |
Monika Kuszyńska | Konkurs Recytatorski Poezji Miłosnej - II miejsce | |
Agnieszka Samua | Konkurs Recytatorski Poezji Romantycznej - wyróżnienie |
1994/1995
RozwińLaureat olimpiady
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Katarzyna Gawęda | IX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - IV miejsce | mgr G. Adler-Pszczółkowska |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach ogólnopolskich
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
K. Gołębiowska | Konkurs o Powstaniu Warszawskim | mgr B. Baranowska |
K. JóĽwiak | Fizyka a ekologia - wyróżnienie II stopnia | |
S. Krzepkowski | Fizyka a ekologia - wyróżnienie II stopnia |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach wojewódzkich
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Anna Drejaż | VII Konkurs Chemiczny | mgr E. Żeberkiewicz |
Aleksandra Marciniak | VII Konkurs Chemiczny | mgr E. Żeberkiewicz |
Chór Cantemus | Łódzki Turniej Chórów - I miejsce | mgr A. Domańska |
Michał Kaszubski | Konkurs na esej w języku angielskim - I miejsce |
1993/1994
RozwińFinaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach ogólnopolskich
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Anna Sporysiak | Konkurs Chemiczny - laureatka | mgr J. Górska |
Szymon Szadkowski | Konkurs Chemiczny - finalista | mgr E. Żeberkiewicz |
Chór Cantemus | Międzynarodowy Konkurs Chórów Szkolnych w Celje (Słowenia) - srebrny medal | mgr A. Domańska |
Finaliści, laureaci i wyróżnieni w konkursach wojewódzkich
Kto? |
W czym? |
Opiekun |
---|---|---|
Anna Sporysiak | Konkurs Chemiczny | mgr J. Górska |
Drużyna Chłopców | Mistrzostwa Makroregionu Łódzkiego w piłce siatkowej | mgr A. Idczak |