Osiągnięcia sportowe naszych uczniów w roku szkolnym 2016/17


Sztafeta - biegi przełajowe dziewcząt (IV m-ce w Mistrzostwach Łodzi):
Magda Antoszkiewicz, Karolina Derlatka, Małgorzata Duda, Julia Jarosik, Karolona Knycharska, Marta Kosior, Zuzanna Kurylonek, Agnieszka Proga, Alina Sieroń, Katarzyna Skrzypek, Dominika Wiecha.


Sztafeta pływacka dziewcząt – etap łódzki (II m-ce):
Jagóra Natalia, Kieszek Natalia, Kłos Karolina, Knychalska Karolina, Kowalska Dominika, Młynarska Ola, Plichowicz Ola, Rembarz Ola, Sieroń Alina, Sieroń Maja, Socha Julia, Stępora Patrycja, Wieczorek Ania, Żaczek Klaudia.

Sztafeta pływacka dziewcząt – etap wojewódzki (IV m-ce):
Jagóra Natalia, Kieszek Natalia, Kłos Karolina, Knychalska Karolina, Kowalska Dominika, Młynarska Ola, Plichowicz Ola, Rembarz Ola, Sieroń Alina, Sieroń Maja, Socha Julia, Stępora Patrycja, Wieczorek Ania, Żaczek Klaudia.


Tenis stołowy dziewcząt (IV m-ce w Mistrzostwach Łodzi):
Julia Dulas, Daria Walczak, Karolina Żułcińska.

Tenis stołowy chłopców (V m-ce w Mistrzostwach Łodzi):
Michał Wysocki, Krzysztof Figwer, Robert Jastrzębski.


Konkurs wiedzy o sporcie (IV m-ce w Mistrzostwach Łodzi):
Jan Pęczak, Jakub Balcerski, Zofia Nyka, Karolina Derlatka.


Piłka siatkowa chłopców:
Adamus Kuba, Franasik Jan, Grastka Sebastian, Grell Jakub, Kubicki Paweł, Kruciński Szymon, Łyszkowski Jan, Sputowski Maciej, Zatorski Mikołaj.


Koszykówka dziewcząt:
Antosiewicz Magda, Derlatka Karolina, Gruszka Natalia, Gryz Lena, Janowska Alicja, Jędrzejewska Oliwia, Knychalska Karolina, Kośmider Aleksandra, Kowalska Dominika, Rodzik Olga, Światłowska Agnieszka, Walczak Daria, Żaczek Klaudia.


Koszykówka chłopców:
Cerbniak Maciej, Figwer Krzysztof, Franasik Jan, Klonowski Karol, Nowinowski Jan, Sputowski Maciej, Szymański Radosław, Turkiewicz Karol, Van Wijngaarden Wiktor, Wójt Robert.


XIII Mistrzostwa Polski szkół ponadgimnazjalnych im.B.Prusa w piłce siatkowej mieszanej (I m-ce)

Skład drużyny: Justyna Iskrzyńska, Marta Cywińska, Justyna Malinowska, Karolina Kuklińska, Lena Gryz, Maciej Sputowski , Juliusz Wojciechowski, Paweł Kubicki, Jan Franasik, Jakub Adamus.


1% podatku dla XXI LO 1 procent

E-dziennik

Zastępstwa klasy zwalniane

Plan lekcji plan lekcji

Prawo szkolne statut

Skład SU samorzad uczniowski

SU na Facebooku samorzad uczniowski

Do pobrania do pobrania

BIP bip